Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kłobuck Kamyk Plac Wincentego Witosa 9


PNA placówki: 42-125
Miejscowość: Kamyk
Ulica: Plac Wincentego Witosa 9
Gmina: Kłobuck
Powiat: kłobucki
Województwo: śląskie

Poczta Polska Kamyk – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Kamyk

Usługi Poczty Polskiej w mieście Kamyk

Poczta Polska w mieście Kamyk jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Kamyk stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Kamyk to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Kamyk jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Kamyk godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Kamyk działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Kamyk mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Kamyk, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Kamyk jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 283

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 10:00:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy