Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Krzepice Lipie Częstochowska 29


PNA placówki: 42-165
Miejscowość: Lipie
Ulica: Częstochowska 29
Gmina: Lipie
Powiat: kłobucki
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Lipie. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Lipie usługi

W budynku poczty Lipie możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Lipie zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Lipie, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Lipie obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Lipie godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Lipie możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Lipie są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Lipie

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Lipie jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 714

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 06:45:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy