Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Panki Powstańców Śląskich 6


PNA placówki: 42-140
Miejscowość: Panki
Ulica: Powstańców Śląskich 6
Gmina: Panki
Powiat: kłobucki
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Panki | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Panki

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Panki oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Panki zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Panki godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Panki są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Panki jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Panki bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Panki. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 143

Ostatnio przeglądane: 2023-12-09 13:29:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy