Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Komorniki 28


PNA placówki: 59-102
Miejscowość: Komorniki 28
Gmina: Polkowice
Powiat: polkowicki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Komorniki. Godziny otwarcia placówki w Komorniki i dane adresowe.

Poczta Polska Komorniki usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Komorniki uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Komorniki zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Komorniki Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Komorniki działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Komorniki godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Śledź paczkę Komorniki

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Komorniki. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 338

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 11:30:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy