Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Chocianów 1 Pocztowa 12


PNA placówki: 59-140
Miejscowość: Chocianów
Ulica: Pocztowa 12
Gmina: Chocianów
Powiat: polkowicki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Chocianów. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Chocianów usługi

W budynku poczty Chocianów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Chocianów zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Chocianów, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Chocianów obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Chocianów godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Chocianów możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Chocianów są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Poczta Polska Chocianów – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Chocianów umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Chocianów paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Chocianów.


Liczba wyświetleń: 686

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 20:53:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy