Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Przemków 1 Radwanice Przemysłowa 23


PNA placówki: 59-170
Miejscowość: Radwanice
Ulica: Przemysłowa 23
Gmina: Radwanice
Powiat: polkowicki
Województwo: dolnośląskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Radwanice. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Radwanice

Poczta mieszcząca się w miejscowości Radwanice daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Radwanice jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Radwanice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Radwanice są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Radwanice godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Radwanice

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Radwanice może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Radwanice.


Liczba wyświetleń: 260

Ostatnio przeglądane: 2024-03-03 06:51:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy