Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Konin 2 Golina Poniatowskiego 9


PNA placówki: 62-590
Miejscowość: Golina
Ulica: Poniatowskiego 9
Gmina: Golina
Powiat: koniński
Województwo: wielkopolskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Golina. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Golina

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Golina możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Golina daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Golina nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Golina

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Golina są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Golina działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Golina zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Golina?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Golina można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Golina i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 504

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 17:40:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy