Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Żychlin Słoneczne Os. 77


PNA placówki: 62-572
Miejscowość: Żychlin
Ulica: Słoneczne Os. 77
Gmina: Stare Miasto
Powiat: koniński
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska Żychlin – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Żychlin

Usługi Poczty Polskiej w mieście Żychlin

Poczta Polska w mieście Żychlin jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Żychlin stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Żychlin to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Żychlin jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Żychlin godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Żychlin działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Żychlin mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Żychlin, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Żychlin bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Żychlin. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Żychlin daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 231

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:59:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy