Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Królików 16 B


PNA placówki: 62-580
Miejscowość: Królików 16 B
Gmina: Grodziec
Powiat: koniński
Województwo: wielkopolskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Królików oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Królików.

Poczta Królików oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Królików oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Królików twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Królików oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Królików to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Królików

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Królików są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Królików, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Królików mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Królików umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 301

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 17:42:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy