Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Konin 1 Stare Miasto Główna 9


PNA placówki: 62-571
Miejscowość: Stare Miasto
Ulica: Główna 9
Gmina: Stare Miasto
Powiat: koniński
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Stare Miasto? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Stare Miasto wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Stare Miasto doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Stare Miasto godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Stare Miasto są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Stare Miasto, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Stare Miasto trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Stare Miasto daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 339

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 13:47:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy