Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Konin 1 Rzgów Konińska 8


PNA placówki: 62-586
Miejscowość: Rzgów
Ulica: Konińska 8
Gmina: Rzgów
Powiat: koniński
Województwo: wielkopolskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Rzgów. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Rzgów wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Rzgów daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Rzgów

Poczta Polska Rzgów jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Rzgów godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Rzgów w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Rzgów

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Rzgów usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 313

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 20:21:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy