Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Końskie 1 Smyków 91


PNA placówki: 26-212
Miejscowość: Smyków 91
Gmina: Smyków
Powiat: konecki
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Smyków | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Smyków

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Smyków oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Smyków zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Smyków godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Smyków są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Smyków jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Smyków wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 293

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 18:09:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy