Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Stąporków Marszałka Józefa Piłsudskiego 137


PNA placówki: 26-220
Miejscowość: Stąporków
Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego 137
Gmina: Stąporków
Powiat: konecki
Województwo: świętokrzyskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Stąporków. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Stąporków wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Stąporków daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Stąporków

Poczta Polska Stąporków jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Stąporków godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Stąporków w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 538

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 09:57:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy