Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kowary Pocztowa 11


PNA placówki: 58-530
Miejscowość: Kowary
Ulica: Pocztowa 11
Gmina: Kowary
Powiat: karkonoski
Województwo: dolnośląskie

W Kowary znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Kowary – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Kowary klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Kowary oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Kowary godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kowary najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Kowary w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Kowary umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 431

Ostatnio przeglądane: 2024-05-23 14:23:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy