Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Koźmin Wielkopolski Klasztorna 16


PNA placówki: 63-720
Miejscowość: Koźmin Wielkopolski
Ulica: Klasztorna 16
Gmina: Koźmin Wielkopolski
Powiat: krotoszyński
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Koźmin Wielkopolski - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Koźmin Wielkopolski.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Koźmin Wielkopolski

Za pomocą poczty Koźmin Wielkopolski można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Koźmin Wielkopolski zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Koźmin Wielkopolski

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Koźmin Wielkopolski są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Koźmin Wielkopolski pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Koźmin Wielkopolski

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Koźmin Wielkopolski. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 257

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:31:18

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy