Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Krokowa Wejherowska 3


PNA placówki: 84-110
Miejscowość: Krokowa
Ulica: Wejherowska 3
Gmina: Krokowa
Powiat: pucki
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Krokowa - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Krokowa Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Krokowa. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Krokowa godziny otwarcia

Poczta Polska Krokowa działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Krokowa w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Krokowa może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Krokowa godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Krokowa

Chcesz nadać przesyłkę w Krokowa bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Krokowa. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Krokowa

Poczta na terenie miasta Krokowa daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Krokowa, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 288

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:08:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy