Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Władysławowo Karwia Mikołaja Kopernika 3


PNA placówki: 84-120
Miejscowość: Karwia
Ulica: Mikołaja Kopernika 3
Gmina: Władysławowo
Powiat: pucki
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Karwia. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Karwia usługi

W budynku poczty Karwia możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Karwia zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Karwia, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Karwia obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Karwia godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Karwia możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Karwia są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Karwia wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 559

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 12:44:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy