Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Puck Topolowa 11


PNA placówki: 84-101
Miejscowość: Puck
Ulica: Topolowa 11
Gmina: Puck
Powiat: pucki
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Puck zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Puck

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Puck to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Puck godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Puck są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Puck mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Puck można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 250

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 15:55:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy