Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Księżyno Mazowiecka 22


PNA placówki: 16-004
Miejscowość: Księżyno
Ulica: Mazowiecka 22
Gmina: Juchnowiec Kościelny
Powiat: białostocki
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Księżyno. Godziny otwarcia placówki w Księżyno i dane adresowe.

Poczta Polska Księżyno usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Księżyno uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Księżyno zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Księżyno Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Księżyno działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Księżyno godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Księżyno

Poczta na terenie miasta Księżyno daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Księżyno, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 378

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 20:00:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy