Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dobrzyniówka 65


PNA placówki: 16-060
Miejscowość: Dobrzyniówka 65
Gmina: Zabłudów
Powiat: białostocki
Województwo: podlaskie

Poczta Polska Dobrzyniówka – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Dobrzyniówka

Usługi Poczty Polskiej w mieście Dobrzyniówka

Poczta Polska w mieście Dobrzyniówka jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Dobrzyniówka stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Dobrzyniówka to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Dobrzyniówka jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Dobrzyniówka godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Dobrzyniówka działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Dobrzyniówka mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Dobrzyniówka, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Dobrzyniówka wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Dobrzyniówka do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 347

Ostatnio przeglądane: 2024-07-14 07:21:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy