Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łapy Handlowa 4


PNA placówki: 18-102
Miejscowość: Łapy
Ulica: Handlowa 4
Gmina: Łapy
Powiat: białostocki
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Łapy. Godziny otwarcia placówki w Łapy i dane adresowe.

Poczta Polska Łapy usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Łapy uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Łapy zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Łapy Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Łapy działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Łapy godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Łapy trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 273

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:36:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy