Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lębork 2 Olimpijczyków 18


PNA placówki: 84-302
Miejscowość: Lębork
Ulica: Olimpijczyków 18
Gmina: Lębork
Powiat: lęborski
Województwo: pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Lębork | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Lębork

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Lębork oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Lębork zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Lębork godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Lębork są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Lębork jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Lębork daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 257

Ostatnio przeglądane: 2024-05-26 13:23:13

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy