Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łeba Wicko Słupska 7


PNA placówki: 84-352
Miejscowość: Wicko
Ulica: Słupska 7
Gmina: Wicko
Powiat: lęborski
Województwo: pomorskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Wicko? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Wicko

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Wicko to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Wicko godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wicko są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Wicko działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wicko zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Wicko trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Wicko

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Wicko jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 239

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 04:05:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy