Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Libusza b/n


PNA placówki: 38-340
Miejscowość: Libusza b/n
Gmina: Biecz
Powiat: gorlicki
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Libusza - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Libusza.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Libusza

Za pomocą poczty Libusza można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Libusza zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Libusza

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Libusza są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Libusza pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Libusza

Chcesz nadać przesyłkę w Libusza bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Libusza. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 291

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 11:36:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy