Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Uście Gorlickie Wysowa-Zdrój 109


PNA placówki: 38-315
Miejscowość: Wysowa-Zdrój 109
Gmina: Uście Gorlickie
Powiat: gorlicki
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Wysowa-Zdrój - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Wysowa-Zdrój.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Wysowa-Zdrój

Za pomocą poczty Wysowa-Zdrój można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Wysowa-Zdrój zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Wysowa-Zdrój

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wysowa-Zdrój są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Wysowa-Zdrój pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Wysowa-Zdrój trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 456

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 12:37:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy