Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dominikowice 44


PNA placówki: 38-303
Miejscowość: Dominikowice 44
Gmina: Gorlice
Powiat: gorlicki
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Dominikowice | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Dominikowice

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Dominikowice oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Dominikowice zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Dominikowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Dominikowice są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Dominikowice jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Dominikowice

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Dominikowice daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 321

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:39:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy