Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Limanowa Łososińska 23


PNA placówki: 34-601
Miejscowość: Limanowa
Ulica: Łososińska 23
Gmina: Limanowa
Powiat: limanowski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Limanowa. Godziny otwarcia placówki w Limanowa i dane adresowe.

Poczta Polska Limanowa usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Limanowa uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Limanowa zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Limanowa Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Limanowa działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Limanowa godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Limanowa powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Limanowa

Poczta Polska w miejscowości Limanowa daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Limanowa za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 283

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 06:27:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy