Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Limanowa Słopnice 911


PNA placówki: 34-615
Miejscowość: Słopnice 911
Gmina: Słopnice
Powiat: limanowski
Województwo: małopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Słopnice | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Słopnice

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Słopnice oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Słopnice zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Słopnice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Słopnice są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Słopnice jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Słopnice

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Słopnice specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Słopnice daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 210

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 19:31:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy