Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Lipie 13a


PNA placówki: 88-141
Miejscowość: Lipie 13a
Gmina: Gniewkowo
Powiat: inowrocławski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Lipie - zawsze w twoim zasięgu. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz dostępne usługi.

Poczta Lipie – dostępne usługi

Poczta w miejscowości Lipie oferuje klientowi usługi takie jak możliwość nadania listu, przesyłki i paczki. Mamy więc pewność, że obsługa Poczty Polskiej w mieście Lipie zagwarantuje nam najszybsze i najbezpieczniejsze dostarczenie zawartości. Istnieje również zakupu materiałów papierniczych, książek czy najnowszych wydań prasy.

Poczta Lipie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Lipie są ustalane tak, aby jak najlepiej spełniać potrzeby mieszkańców tej miejscowości. Zazwyczaj placówki pocztowe są otwarte od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. Dodatkowo należy wiedzieć, że Poczta Polska Lipie godziny otwarcia w soboty ustaliła indywidualnie. Istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z placówką pocztową w miejscowości [miasto] w celu weryfikacji danych na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Lipie

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Lipie. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Lipie

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Lipie usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 313

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 23:30:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy