Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Lublin 1 Turystyczna 1


PNA placówki: 20-001
Miejscowość: Lublin
Ulica: Turystyczna 1
Gmina: Lublin
Powiat: Lublin
Województwo: lubelskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Lublin. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Lublin

Poczta mieszcząca się w miejscowości Lublin daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Lublin jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Lublin godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Lublin są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Lublin godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Lublin można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 198

Ostatnio przeglądane: 2023-09-13 19:50:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy