Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Region Sieci Lublin Krakowskie Przedmieście 50


PNA placówki: 20-001
Miejscowość: Lublin
Ulica: Krakowskie Przedmieście 50
Gmina: Lublin
Powiat: Lublin
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Lublin - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Lublin Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Lublin. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Lublin godziny otwarcia

Poczta Polska Lublin działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Lublin w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Lublin może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Lublin godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Lublin

Chcesz nadać przesyłkę w Lublin bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Lublin. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Kontrola przebytej drogi – poczta Lublin

Poczta w mieście Lublin udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Lublin, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 517

Ostatnio przeglądane: 2024-02-25 12:19:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy