Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Balice k. Buska-Zdroju 81


PNA placówki: 26-020
Miejscowość: Balice 81
Gmina: Gnojno
Powiat: buski
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Balice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Balice usługi

W budynku poczty Balice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Balice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Balice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Balice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Balice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Balice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Balice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Balice, a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 274

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 06:30:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy