Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Brzostków 134a


PNA placówki: 28-137
Miejscowość: Brzostków 134a
Gmina: Nowy Korczyn
Powiat: buski
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska Brzostków – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Brzostków

Usługi Poczty Polskiej w mieście Brzostków

Poczta Polska w mieście Brzostków jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Brzostków stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Brzostków to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Brzostków jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Brzostków godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Brzostków działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Brzostków mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Brzostków, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 310

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 11:49:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy