Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Busko-Zdrój 1 Adama Mickiewicza 11


PNA placówki: 28-100
Miejscowość: Busko-Zdrój
Ulica: Adama Mickiewicza 11
Gmina: Busko-Zdrój
Powiat: buski
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Busko-Zdrój | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Busko-Zdrój

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Busko-Zdrój oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Busko-Zdrój zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Busko-Zdrój godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Busko-Zdrój są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Busko-Zdrój jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Busko-Zdrój należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Busko-Zdrój

Poczta w miejscowości Busko-Zdrój umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 246

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 09:25:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy