Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Miedziana Góra Kostomłoty Drugie Bugajska 6


PNA placówki: 26-085
Miejscowość: Kostomłoty Drugie
Ulica: Bugajska 6
Gmina: Miedziana Góra
Powiat: kielecki
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kostomłoty Drugie | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Kostomłoty Drugie

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Kostomłoty Drugie oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Kostomłoty Drugie zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Kostomłoty Drugie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Kostomłoty Drugie są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Kostomłoty Drugie jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Kostomłoty Drugie

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Kostomłoty Drugie. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 357

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 00:20:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy