Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Chmielnik Wolności 5


PNA placówki: 26-020
Miejscowość: Chmielnik
Ulica: Wolności 5
Gmina: Chmielnik
Powiat: kielecki
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Chmielnik | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Chmielnik

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Chmielnik oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Chmielnik zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Chmielnik godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Chmielnik są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Chmielnik jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Chmielnik

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Śledzenie przesyłek pocztowych Chmielnik

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Chmielnik jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 369

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 09:41:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy