Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Piekoszów Częstochowska 58


PNA placówki: 26-065
Miejscowość: Piekoszów
Ulica: Częstochowska 58
Gmina: Piekoszów
Powiat: kielecki
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Piekoszów - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Piekoszów Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Piekoszów. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Piekoszów godziny otwarcia

Poczta Polska Piekoszów działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Piekoszów w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Piekoszów może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Piekoszów godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Piekoszów dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 197

Ostatnio przeglądane: 2023-09-28 07:18:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy