Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Lechów 88


PNA placówki: 26-004
Miejscowość: Lechów 88
Gmina: Bieliny
Powiat: kielecki
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Lechów | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Lechów

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Lechów oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Lechów zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Lechów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Lechów są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Lechów jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Śledzenie paczek Lechów

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Lechów jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 290

Ostatnio przeglądane: 2024-07-23 00:03:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy