Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Bodzentyn Langiewicza 20


PNA placówki: 26-010
Miejscowość: Bodzentyn
Ulica: Langiewicza 20
Gmina: Bodzentyn
Powiat: kielecki
Województwo: świętokrzyskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Bodzentyn? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Bodzentyn wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Bodzentyn doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Bodzentyn godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Bodzentyn są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Bodzentyn, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Bodzentyn

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Bodzentyn usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 264

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 11:33:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy