Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Górno k. Kielc Łysicka 15


PNA placówki: 26-008
Miejscowość: Górno
Ulica: Łysicka 15
Gmina: Górno
Powiat: kielecki
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Górno. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Górno – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Górno oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Górno gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Górno Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Górno są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Górno jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Górno przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Górno jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 334

Ostatnio przeglądane: 2024-05-15 02:40:13

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy