Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Mrozy Jana Kilińskiego 1


PNA placówki: 05-320
Miejscowość: Mrozy
Ulica: Jana Kilińskiego 1
Gmina: Mrozy
Powiat: miński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Mrozy. Godziny otwarcia placówki w Mrozy i dane adresowe.

Poczta Polska Mrozy usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Mrozy uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Mrozy zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Mrozy Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Mrozy działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Mrozy godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Mrozy

Poczta w miejscowości Mrozy umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 361

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 22:29:00

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy