Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Podrudzie Willowa 34


PNA placówki: 05-305
Miejscowość: Podrudzie
Ulica: Willowa 34
Gmina: Mińsk Mazowiecki
Powiat: miński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Podrudzie. Godziny otwarcia placówki w Podrudzie i dane adresowe.

Poczta Polska Podrudzie usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Podrudzie uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Podrudzie zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Podrudzie Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Podrudzie działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Podrudzie godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 242

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 14:17:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy