Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Nowe Miasto nad Wartą Krzykosy Główna 37


PNA placówki: 63-040
Miejscowość: Krzykosy
Ulica: Główna 37
Gmina: Krzykosy
Powiat: średzki
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Krzykosy. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Krzykosy usługi

W budynku poczty Krzykosy możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Krzykosy zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Krzykosy, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Krzykosy obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Krzykosy godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Krzykosy możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Krzykosy są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Krzykosy monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Krzykosy daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Krzykosy podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 435

Ostatnio przeglądane: 2024-04-13 22:11:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy