Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Sulęcinek Klonowa 65


PNA placówki: 63-040
Miejscowość: Sulęcinek
Ulica: Klonowa 65
Gmina: Krzykosy
Powiat: średzki
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Sulęcinek - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Sulęcinek.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Sulęcinek

Za pomocą poczty Sulęcinek można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Sulęcinek zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Sulęcinek

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Sulęcinek są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Sulęcinek pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Sulęcinek daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 327

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 18:10:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy