Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Środa Wielkopolska 1 Jana Henryka Dąbrowskiego 31


PNA placówki: 63-000
Miejscowość: Środa Wielkopolska
Ulica: Jana Henryka Dąbrowskiego 31
Gmina: Środa Wielkopolska
Powiat: średzki
Województwo: wielkopolskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Środa Wielkopolska. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Środa Wielkopolska

Poczta mieszcząca się w miejscowości Środa Wielkopolska daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Środa Wielkopolska jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Środa Wielkopolska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Środa Wielkopolska są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Środa Wielkopolska godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Środa Wielkopolska trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Środa Wielkopolska umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 570

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 15:15:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy