Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Bruśnik 131 B


PNA placówki: 33-192
Miejscowość: Bruśnik 131 B
Gmina: Ciężkowice
Powiat: tarnowski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Bruśnik - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Bruśnik.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Bruśnik

Za pomocą poczty Bruśnik można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Bruśnik zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Bruśnik

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Bruśnik są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Bruśnik pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 336

Ostatnio przeglądane: 2024-05-26 22:41:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy