Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Ostrów Wielkopolski Macieja Rataja 21


PNA placówki: 63-400
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Ulica: Macieja Rataja 21
Gmina: Ostrów Wielkopolski
Powiat: ostrowski
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Ostrów Wielkopolski | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Ostrów Wielkopolski

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Ostrów Wielkopolski oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Ostrów Wielkopolski zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Ostrów Wielkopolski godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Ostrów Wielkopolski są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Ostrów Wielkopolski jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Ostrów Wielkopolski

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Ostrów Wielkopolski. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 445

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 10:32:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy