Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Stary Lubotyń 42 A


PNA placówki: 07-303
Miejscowość: Stary Lubotyń 42 A
Gmina: Stary Lubotyń
Powiat: ostrowski
Województwo: mazowieckie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Stary Lubotyń. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Stary Lubotyń

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Stary Lubotyń to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Stary Lubotyń godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Stary Lubotyń pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Stary Lubotyń jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Stary Lubotyń mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Stary Lubotyń godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Stary Lubotyń

Poczta Polska w miejscowości Stary Lubotyń daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Stary Lubotyń za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 205

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 23:07:18

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy