Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Police 1 Police (Jasienica) Piastów 5


PNA placówki: 72-010
Miejscowość: Police (Jasienica)
Ulica: Piastów 5
Gmina: Police
Powiat: policki
Województwo: zachodniopomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Police (Jasienica) | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Police (Jasienica)

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Police (Jasienica) oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Police (Jasienica) zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Police (Jasienica) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Police (Jasienica) są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Police (Jasienica) jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Police (Jasienica)

Chcesz nadać przesyłkę w Police (Jasienica) bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Police (Jasienica). Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Police (Jasienica) jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 652

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 20:41:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy