Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Szczecin 10 Kołbaskowo 16


PNA placówki: 72-001
Miejscowość: Kołbaskowo 16
Gmina: Kołbaskowo
Powiat: policki
Województwo: zachodniopomorskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Kołbaskowo? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Kołbaskowo

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Kołbaskowo to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kołbaskowo godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kołbaskowo są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kołbaskowo działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kołbaskowo zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Kołbaskowo umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 225

Ostatnio przeglądane: 2024-02-18 17:57:13

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy